Intro de passieve kas….
De cursus is verdeeld over 5 dagen en opgebouwd in 3 fasen: theorie, praktijk en sparren. Uiteindelijk kun je na deze cursus meteen beginnen met aanplanten en heb je voldoende bagage om andere te helpen met hun ontwerp.
1
Theorie
Alles begint met theorie, natuurlijk. We bespreken de basisprincipes en vooral de samenhang tussen de verschillende beplantingen. Want het voedselbos is een levend systeem met veel verschillende bomen en struiken. Daarnaast is een gezonde bodem essentieel. Zo werken we toe naar een eerste ontwerp.
2
Praktijk
Voorbeelden van anderen werken inspirerend. Daarom bezoeken we 4 verschillende voedselbossen, waaronder het bekende bos in Ketelbroek. Er is natuurlijk volop gelegenheid om vragen te stellen en ideeën op te doen.
3
Sparren
Leren van elkaar is minstens zo belangrijk. Daarom sparren we volop. In brainstorms scherp je je kennis aan en kom je op goede ideeën voor de uitwerkingen. Zo zet je de puntjes op de i.
Praktische informatie
Cursusdagen
15 mei,
29 mei
26 juni
11 september
25 september
Kosten
€ 400,-
Inclusief
cursusmateriaal
koffie en thee
soep
Lunch
op basis van potluck
Aanmelden
Leuk ik doe mee
Heb je vragen?
Mail me
Kijk bij
Vraag gratis aan
Bekijk mijn vlog